Zajmujemy się oprawą uroczystości ślubnych i innych imprez okolicznościowych


 

tel. 503 021 860 facebook
mail. kedzierscy@weselnedekoracje.com.pl
 
    
 

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku produktów i usług dekoracyjnych. Działamy już od ponad 15 lat i jesteśmy pionierami usług dekoracyjnych na rynku podkarpackim. Dekoracje to nasze życie i pasja.
Nasze długoletnie doświadczenie przekłada się na jakość oraz szerokie spektrum świadczonych przez nas usług. Dekoracje wykonujemy z wielką starannością współpracując indywidualnie z każdym klientem. To nasz klient decyduje o każdym detalu dekoracji. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o najnowsze artykuły, które dyktują nam najnowsze trendy oraz różnorodne gusta naszych klientów. Gwarantujemy, że nasze dekoracje uświetnią każdą uroczystość i zbudują niesamowitą atmosferę.
Dekorujemy nie tylko sale weselne, hotele, domy, kościoły, ale również duże hale sportowe. Te ostatnie są dla nas szczególnym powodem do dumy – niewiele obecnych na rynku firm posiada tak szeroką gamę kolorystyczną jak i strukturalną materiałów dostosowaną do dekorowania pomieszczeń wielkopowierzchniowych. W zależności od upodobań dostosowujemy do gustu materiał różnej grubości, z wzorami bądź różnorodną fakturą. Wiele razy dekorowaliśmy sale, kościoły, samochody, hale, domy itp.
Dzięki naszemu zgranemu zespołowi oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie udekorować jak i zdemontować dekoracje na dużych i wielkich powierzchniach hal w bardzo krótkim czasie, jaki zazwyczaj jest wyznaczany przez gospodarzy imprez.
Dekoracje kościołów obejmują wszystkie elementy: ołtarze, ławki, klęczniki, wejście, nawę główną. Wykonujemy bukiety z kwiatów żywych i sztucznych, dodatkowe oświetlenie sal, ozdoby stołów i krzeseł. Jesteśmy w stanie wykonać całe zestawy dekoracji według koloru przewodniego od bukietów ślubnych, przez dekoracje samochodów, dekoracji sali i stołów.
Śledzimy najnowsze trendy i ciągle poszerzamy ofertę również o nasze autorskie pomysły. Dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do klienta jest tym co nas wyróżnia. Każdą dekorację tworzymy od podstaw w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Dzięki temu nasze dekoracje są tak unikatowe.


Studio dekoratorskie Kędzierscy – uświetnimy Twoje piękne chwile